Kanatsız Kuşlar 14. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full izle!

Kanatsız Kuşlar 14. son bölüm tamamı tek parça olarak yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi kanatsız kuşlar her hafta yeni ve merak uyandıran bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Kanatsız Kuşlar nefes kesen bölümleriyle seyircisi ile buluşuyor. Bu haftada 14. bölümüyle ekrana gelen Kanatsız Kuşlar seyircisinden tam not aldı. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde neler oldu? Kanatsız Kuşlar 14. son bölümünü buradan hemen izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar...

KANATSIZ KUŞLAR 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mert'in kaçırılmasının ardından Muzaffer tam manasıyla çılgına döner. Kaçıran kişinin kim olduğuna dair farklı şüpheler vardır. Emre ise bir yandan içine düştüğü duruma üzülürken, diğer yandan masum bir çocuğun başının derde girmesine sebep olduğu için pişmandır. Mert'in daha fazla zarar görmemesi için elinden geleni yapar. Hatta hayatını bile tehlikeye atar. Nefise, henüz Muzaffer'den gizlediği büyük sırrını açıklayamadan başka bir gerçekle yüzleşir. Nefise için ipler giderek gerilmektedir. Gün geçtikçe daha çok sevmeye başladığı kocasına karşı içinden çıkılması zor bir durumdadır. Muzaffer ise yaşananların ardından yıllar önce yaşadığı büyük bir travmanın acısını yeniden hissetmeye başlayacaktır. Onur ile Zeynep, herkese ve her şeye rağmen aşklarını doludizgin yaşamaktadırlar. Zeynep de iyiden iyiye teslim olmuş gibidir. Öyle ki, gözlerden uzak, baş başa geçirdikleri koca bir gün ve gecenin sonunda olacakları bile düşünmezler.

KANATSIZ KUŞLAR 13.SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Taze aşıklar göz hapsinde!

Zeynep ve Onur'un yakınlaştığını gören Nefise, gözlerine inanamaz ve kızının peşine düşer. Zeynep ise her şeyden habersiz, Onur'la doludizgin aşkını yaşamaktadır. Tuba, Muzaffer'le vakit geçirmek için Nefise'nin bir anlık yokluğundan yararlanır. Kaan, Cemre'nin internette, uygunsuz sitelere düşen fotoğraflarını görür ve Cemre için işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Küçük Aysun, Mert'le oynarken, Mert'in düştüğünü gören Muzaffer, Aysun'u bunun suçlusu sayarak öfkeden delirir. Aysun'u savunan Emre ile Muzaffer'in karşı karşıya gelmesi büyük olayların başlangıcı olur. Emre, intikam hırsıyla, Behzat'ın sinsi planlarından habersiz, yeniden onunla çalışmaya başlar. Zeynep için kavga eden Onur ve Ahmet'in arasında ise ipler iyice gerilir. Artık, Onur'un, Ahmet'i mahvetmek için bambaşka bir planı vardır.

BİZE ULAŞIN