Kanatsız Kuşlar 15. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full izle!

Kanatsız Kuşlar 15. son bölüm tamamı tek parça olarak yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi kanatsız kuşlar her hafta yeni ve merak uyandıran bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Kanatsız Kuşlar nefes kesen bölümleriyle seyircisi ile buluşuyor. Bu haftada 15. bölümüyle ekrana gelen Kanatsız Kuşlar seyircisinden tam not aldı. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde neler oldu? Kanatsız Kuşlar 15. son bölümünü buradan hemen izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... Çocuklar evden gidiyor

Oğlu Mert'in kaçıranlar arasında Emre'nin de olduğunu öğrenen Muzaffer, bütün çocukların derhal evden kovulmasına karar verir. Bu kararın bildirilmesini de bizzat Nefise'nin yapmasını ister. Çocuklara onun yüz verdiğini düşünmektedir.

Nefise, Emre'den şikayetçi olunmaması sözüne karşılık çocuklarını villadan kovmakla karşı karşıya gelir. Bu zor karar herkesi bir tarafa savururken, Muzaffer sözünü tutmaz. Öte yandan Emre'nin Muzaffer'in öz oğlu olduğu gerçeği, Nefise'ye büyük çelişkiler yaşatmaktadır.

Emre'nin kurtulması için tek umut Mert'in konuşmasıdır. Ancak olayın travmasını yaşayan Mert, suskunluğa gömülür. Kardeşi hapse düşmesin diye çırpınan Zeynep, yine Onur'un yardımına ihtiyaç duyar. Onur'un ise ağabeyini ikna etmesi neredeyse imkansızdır.

BİZE ULAŞIN