Kanatsız Kuşlar 17. son bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

Kanatsız Kuşlar 17. son bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Kanatsız Kuşlar'ın 17. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. Hayranları tarafından merakla takip edilen dizinin yeni bölümünden bir fragman daha geldi. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölümünde neler olacak? Bölümleriyle sevenlerini ekran başına kilitleyen Kanatsız Kuşlar'ın 17. son bölümü 2. fragmanını buradan hemen izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... "Söylediğimiz yalanların bedelini ödüyoruz herhalde!"

KANATSIZ KUŞLAR 17. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Adliye önüne getirilen Mert, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Yaşanan bu olaydan sonra Muzaffer'in çocuklara ve özellikle Cemre'ye olan tavrı herkesi korkutur. Nefise'nin Muzaffer'e karşı kendilerini savunamadığını düşünen çocuklar tepki gösterir.

Ölüm tehditleri

Islahevine getirilen Emre, Behzat'ın ölüm tehditlerinden kendisini korumaya çalışır. Yaşanan olaylar Zeynep ile Onur'un aşkını iyice zora sokmuşken Ceylan'ın kışkırtmalarıyla Onur, Ahmet'in karşısına çıkar. Bu kez aralarındaki kavga, hiç beklenmedik bir şekilde sonlanacak ve ikisini de hayatın kıyısına getirecektir.

Öğrenilen büyük sır!

Bebeğini kaybeden Tuba, Muzaffer'e yakınlaşabilmek için yeni bir oyuna başvururken, öğrendiği büyük sır herkesin hayatında fırtına kopartacaktır.

BİZE ULAŞIN