Kanatsız Kuşlar 22. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full izle!

Kanatsız Kuşlar 22. son bölümü ile ekranlara geldi. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Kanatsız Kuşlar 22. son bölümünde de izleyiciyi heyecanladıracak sahneler olacak. Sevenlerinin merakla takip ettiği Kanatsız Kuşlar dizisinin yeni bölümünde neler oldu.Tüm detaylar burada...

Atv'nin sevilen dizisi 'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen dizi yine Perşembe gecesine damga vurdu

KANATSIZ KUŞLAR 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Zeynep, Ahmet'ten kaçarken, onu öldürdüğünü düşünmektedir. Onur ise bir türlü haber alamadığı Zeynep'i gerekirse sokak sokak arayarak bulmaya kararlıdır. Ancak içine düştükleri zor durumdan bu kez kurtarabilecekler midir?

Muzaffer, Nefise'nin evine sığınan oğlunu almaya gider. Mert, Nefise ile Muzaffer'in arasının yeniden düzelmesini istemektedir. Bu durumun gerçekleşmesi ihtimali bile Emre'yi tekrar harekete geçirir. Hiç akla gelmeyecek bir sebeple, Muzaffer'le eve dönmek durumunda kalan Nefise, Tuba'yı çıldırtmaktadır.

Ahmet, o günden sonra kayıplara karışmıştır. Ondan haber alamayan babası, oğlunun kayıp cesedi de bulunamayınca cinnet geçirir ve Zeynep'i suçlayarak herkesin gözü önünde beklenmedik bir hamlede bulunur.

BİZE ULAŞIN