Kanatsız Kuşlar 7. son bölüm tamamı (tek parça olarak) - Buradan izle!

Kanatsız Kuşlar 7. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin sevilerek izlenen yaz sezonu dizisi Kanatsız Kuşlar tüm hızıyla devam ediyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kanatsız Kuşlar dizisi 7. son bölümüyle ekranlara gelecek. Hayranları tarafından büyük ilgi gören yaz dizisi Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölümünde neler olacak? Nefes kesen yeni bölüm Perşembe akşamı atv ekranlarında sizlerle! Nefise, oğlunu kurtarabilmek için fedakârlık yapmak zorunda kalır.

KANATSIZ KUŞLAR 8. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nefise ile ilgili tüm gerçeği bilen mahalle komşusu Şengül, Muzaffer'in karşısındadır. Her şeyin ortaya çıkmasından korkan Azime panikler ve kendini bu işten kurtarmak için ilginç bir yola başvurur.

Diğer yandan Zeynep, Onur'la ayrı dünyaların insanı olduğunu kabullenir ve zor bir karar verir. Emel, Onur konusunda gözünü karartır ve Ahmet'e Zeynep hakkındaki tüm gerçeği anlatmaya karar verir. Zeynep'i kaybetmek istemeyen Ahmet ise Zeynep'i zor durumda bırakacak bir teklifle karşısına çıkar.

Nefise, Muzaffer'le nikah masasına oturmuştur. O sırada Emre ile ilgili şok edici bir gerçek ortaya çıkar.

KANATSIZ KUŞLAR 7. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefise, Tuba'nın hamileliğini öğrenince vicdanı ile çaresizliği arasında sıkışıp kalır. Nefise'nin villadan gitmesini istemeyen Muzaffer ise ona yeni bir teklifte bulunur. Diğer yandan, Tuba ve Zerrin, Tuba'nın tekrar villaya dönebilmesi için ilginç bir plan yapar. Emel, Onur'la Zeynep'in sevgili olduğunu öğrenir. Kıskançlıktan gözü dönen Emel, Onur ve Zeynep'i ayırmak için hiç beklenmedik biriyle tehlikeli bir işbirliği yapar. Azime ise Zeynep'e, Onur'la ayrı dünyaların insanı olduğunu göstermek için acımasız bir oyun oynar. Nefise ise oğlunu kurtarabilmek için büyük bir fedakârlık yapmak zorunda kalır.

BİZE ULAŞIN