Kara Ekmek 14. Son Bölüm tamamı izle

Kara Ekmek, dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile yine seyircisini ATV ekranlarına kilitledi. İşte Kara Ekmek 24 Nisan yeni bölüm tek parça videosu.

Ahmet'in ani ölümüyle Taylan, öğrendiği sır ve ailesinin mutluluğu arasında bir tercih yapmak zorunda kalır.Asiye ve Çetin ise kendilerini teslim olmak için hazırlamışlardır.Ancak durumdan habersiz olan ve kocasının acısıyla mahvolan Semra, Asiye'yi ortadan kaldırma planlarına devam edecektir.Mine ve Ali'nin sözlenmesiyle iki tarafın aileleri arasında gerilim yükseklere tırmanır.Mine'nin Taylan'la yüzleşmesi, Ali ile ilişkisine zarar verecektir.Yalı halkı, Ahmet'i kaybetmenin üzüntüsü içindeyken, bambaşka bir şokla sarsılır.Evde bomba etkisi yaratacak konuklarla birlikte herkesin hayatında yeni bir sayfa açılacaktır.

KARA PARA AŞK YENİ BÖLÜM

Kara Ekmek 13. bölümde neler olmuştu:

Ölümün eşiğinden dönen Çetin, ani bir kararla Asiye ile evlenmeye karar verir. Bu karar, Semra'nın nefretini daha da ateşleyecektir. Asiye kendisini bekleyen büyük tehlikeden habersizdir. Ali ile Mine sözlenmeye karar vermişlerdir ancak Pervin hiç beklemedikleri bir kozu önlerine sürer.
Asiye ve Çetin'i ise nikah günü büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm dengeler bir anda altüst olur.

Büyük Hayalleriniz oldu mu?

Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı?


Asiye yoksul bir mahallede gaddar üvey annesi ve zorba babasıyla yaşamaya çalışan genç bir kızdır. Hayat yeterince üstüne gelmiyormuş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Ancak sevgilisi onunla evlenmeyi şiddetle reddeder. Asiye de birikmiş öfkesini oğlana salladığı bıçakla alır.
Artık Asiye için zaten nefret ettiği mahallesinden kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gerçek hayatından firarında kardeşi Mine de Asiye'yi yalnız bırakmaz. Ceplerinde para olmayan iki kız kardeş mecburen otostop yaparlar. Bindikleri araba ülkenin sayılı zenginlerinden birinin torununa aittir. Çıktıkları yol, onları düşündüklerinden bambaşka bir yere götürecek ve dört kişinin kaderini sonsuza dek değiştirecektir.

Şimdi Asiye bütün hırslarının ve arzularının da ötesinde bir yaşamın eşiğindedir.
BİZE ULAŞIN