80’lik Birsen Teyze aldığı ödülle Milyoner'e damgasını vurdu!

Murat Yıldırım’ın sunduğu Atv ekranlarının sevilen ve en çok izlenen yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster’e 80 yaşında katılan Birsen Aksoy, sorulara verdiği cevaplar ile herkesi şaşırttı. Programa katılanların yaş ortalaması ele alındığında, ortalamanın oldukça üzerinde olan Birsen Teyze gençlere taş çıkarttı.

Verdiği cevaplarla kazandığı parayı yükselten Birsen Aksoy, ekranları başındaki herkesin heyecanlandırdı. Kim Milyoner Olmak İster programında 250 bin TL'lik soruya kadar gelen ender yarışmacılardan birisi olan 80'lik Birsen Teyze, kazandığı parayı riske atmak istemedi ve yarışmadan çekilerek 125 Bin TL'nin sahibi oldu.

"KAZANDIĞIM PARAYLA..."

Kazanacağı paranın bir bölümünü lösemili çocukların tedavisine yardım etmek için kullanacağını belirten Birsen Teyze, "Bu program özellikle bizim yaşımızdakiler için inanılmaz bir terapi ve beyin jimnastiği. Ben günü, saati ne olursa olsun sabırsızlıkla bekliyorum. Kazanacağım paranın bir bölümü torunum, bir bölümü de lösemili çocuklar için. Ben zaten onlara her hafta az da olsa yardım etmeye çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN