Kırgın Çiçekler 73. son bölüm fragmanı yayınlandı izle!

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 72. bölümü ile ekrana geldi. Dizide bu hafta Cemre ve Serkan Eylül'ü bulmak için Kemal'i takip ederken tuzağa düştüler. Kemal, Cemre ve Serkan'ı ölüme terk ederek kaçtı. Ölümle burun buruna gelen Cemre ve Serkan nasıl kurtulacak? Kırgın Çiçekler Kırgın Çiçekler 73. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

"Kızını bir daha asla göremeyeceksin!"

Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 72. YENİ BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Eylül'ün yaşam mücadelesi

Kızlar, Eylül'ü Kemal'in kaçırdığını öğrenerek, durumu polise bildirirler. Kemal sorguda tüm suçlamaları reddeder. Peşinde polis olduğu için Eylül'ün yanına gitmez. Eylül ise aç ve susuz bir şekilde yaşam mücadelesi vermektedir. Mesude, Kemal'e fark ettirmeden ayağa kalkar. Songül, Zehra'nın oyununa gelerek Sadullah'a karşı çok zor durumda kalır. Güney, Songül'ü kaybetmemek için evlenme teklif eder. Cemre ve Serkan Eylül'ü bulmak için Kemal'i takip ederken tuzağa düşerler. Kemal, Cemre ve Serkan'ı ölüme terk ederek kaçar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 72. BÖLÜM FUL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BİZE ULAŞIN