Kırgın Çiçekler 81. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full - Hemen izleyebilirsiniz!

Kırgın Çiçekler 81. son bölüm tamamı yayınladı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Kırgın Çiçekler dün akşam yayınlanan 81. son bölümüyle nefesleri kesti. Heyecanın dur durak bilmediği Kırgın Çiçekler 81. son bölümde neler oldu? İzleyenler tarafından büyük merakla izlenen atv'nin dram dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle ekran başına kilitledi. Kemal'in elinden kurtulmaya çalışan Eylül hayatını kaybetti, izleyenler şaşkına döndü. Kırgın Çiçekler 81. son bölüm tamamını buradan izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar...

KIRGIN ÇİÇEKLER 81. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Kemal, Büşra'yı serbest bırakarak Eylül'ü ve peşinden gelen Kader'i rehin alarak ortadan kaybolur. Herkes panik halde Eylül ve Kader'i ararken, Büşra polis tarafından bulununca gerçek açığa çıkar.

Zehra masraflarını çocuklara yüklüyor!

Sadullah'ın ölümünden Songül ve Güney'i suçlayan Zehra, evinin masraflarını çocuklara yükler. Yiyecek ve paraları olmayan Songül ve Güney çok zor durumdadır.

Nazan ölümden dönüyor

Nazan'ın kolejde hademe olarak işe başlayacak olması Defne'yi çılgına çevirir. Engel olmaya çalışan Defne annesini iter ve Nazan'a araba çarpar.

Kemal, Eylül'e yeni bir hayat kurmak üzere uzaklara gideceklerini söyler. Eğer karşı koyarsa Kader ölecektir…

BİZE ULAŞIN