Kırgın Çiçekler 82. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izleyebilirsiniz!

Kırgın Çiçekler 82. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Kırgın Çiçekler dizisi tüm hız kesmeden devam ediyor. Sevilen dizinin son bölümünde sular durulmadı. Hayranlara şok yaşatan Eylül'ün ölümünün ardından yeni bölümde neler olacağı merak konusu! Atv'nin dram dizisi Kırgın Çiçekler'in 82. son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... "Öldürelim Kemal'i..."

KIRGIN ÇİÇEKLER 82. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Kızlar, Eylül'ü kaybetmenin acısıyla perişan haldedir. Kemal'in Eylül'ü takip etmek için yurttan bir kıza para verdiğini öğrenerek deliye dönerler. Selin, Güney'le barışmak için Zehra'nın kapısını çalar. Kemal, Eylül'ün ölüm haberini gazetelerden öğrenir. Metin'i alıp kaçmak için fırsat kollarken, kızlar ondan intikam almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Songül, Kader, Meral ve Cemre kendilerini tehlikeye atarak Kemal'e tuzak kurarlar…

KIRGIN ÇİÇEKLER 81. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Kemal, Büşra'yı serbest bırakarak Eylül'ü ve peşinden gelen Kader'i rehin alarak ortadan kaybolur. Herkes panik halde Eylül ve Kader'i ararken, Büşra polis tarafından bulununca gerçek açığa çıkar.

Zehra masraflarını çocuklara yüklüyor!

Sadullah'ın ölümünden Songül ve Güney'i suçlayan Zehra, evinin masraflarını çocuklara yükler. Yiyecek ve paraları olmayan Songül ve Güney çok zor durumdadır.

Nazan ölümden dönüyor

Nazan'ın kolejde hademe olarak işe başlayacak olması Defne'yi çılgına çevirir. Engel olmaya çalışan Defne annesini iter ve Nazan'a araba çarpar.

Kemal, Eylül'e yeni bir hayat kurmak üzere uzaklara gideceklerini söyler. Eğer karşı koyarsa Kader ölecektir…

BİZE ULAŞIN