Kırgın Çiçekler 89. son bölüm fragmanı yayınlandı! - Hemen izleyebilirsiniz

Kırgın Çiçekler 89. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en sevilen dizilerinden Kırgın Çiçekler sezon finalinin ardından 89.son bölümüyle atv ekranlarında olmaya devam edecek. Hayranlarının merakla beklediği yeni sezondan fragman yayınlayan Kırgın Çiçekler 89. son bölümde neler olacak? Kızların cenazesiyle başlayan fragman dizinin tutkunlarını epey heyecanlandırdı. Kırgın Çiçekler 89. son bölüm fragmanında neler olacak? İşte tüm detaylar... "Benim için öldün anladın mı? Katilsin sen!"

KIRGIN ÇİÇEKLER 89. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni sezon fragmanında izleyenleri meraklandıran Kader, Eylül ve Cemre öldü mü sorusu yanıt buluyor. Kızların cenazesiyle başlayan 89. bölümde Meral'in gizlediği tüm sırlar ortaya çıkmış Songül her şeyi öğrenmiştir. Arkadaşlarını kaybeden Meral ise vicdan azabı çekiyordur.

KIRGIN ÇİÇEKLER 88. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Akli dengesini iyice kaybeden Banu, Kader'den intikam almaya karalıdır. Gazete haberinde Meral'in Sadri'nin torunu olarak yazıldığını görünce şoka girer. O servette kendi hakkının olduğuna inanarak, öfkesini Meral'e yönlendirir. Kızlar, üniversite sınavı için heyecanlıdır. Güney sınavdan sonra Songül'ün başvuru yapamadığını öğrenir. Sadri Bey, Meral için bir parti düzenleyerek kendi çevresine takdim etmeye karar verir. Banu, Meral'i köşeye sıkıştırmak için, kızları da tehlikeye atarak korkunç bir plan yapar…

BİZE ULAŞIN