Kırgın Çiçekler 89. son bölüm tamamı hemen izle (tek parça olarak)

ATV'nin sevilen dizilerinden Kırgın Çiçekler bu akşam yayınlanan yeni bölümü ile yeni sezona start verdi. Kırgın Çiçekler son bölümde de izleyici diziyi soluksuz izledi. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kırgın Çiçekler geceye damgasını vurudu. Peki Kırgın Çiçekler 89. bölümde neler olacak? Kırgın Çiçekler 89. son bölüm (yeni bölüm) tamamını buradan tek parça olarak sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz! Yangından kimler kurtulabilecek?

KIRGIN ÇİÇEKLER 89. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Banu'nun yurdu ateşe vermesinden sonra, Meral tüm olan bitenden kendini suçlamaktadır. Herkes yaşananların şokuyla hayatına devam etmeye çalışır. Songül, evi geçindirebilmek için tekstil atölyesinde işe başlarken, Güney, Üniversitedeki ilk yılının heyecanını yaşamaktadır. Feride, genç komiser Ali ile tanışarak, çocuk şube için danışmanlık yapar. Sadri, Meral'e dna testi yaptırmak için bütün hazırlığı tamamlar. Meral her şeyin ortaya çıkacağını anlayarak korku içinde kalırken, Zehra durumu kurtarmak için sinsi bir plan yapar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 90. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

"Yani ben şimdi kanser miyim?"

Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 88. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Akli dengesini iyice kaybeden Banu, Kader'den intikam almaya karalıdır. Gazete haberinde Meral'in Sadri'nin torunu olarak yazıldığını görünce şoka girer. O servette kendi hakkının olduğuna inanarak, öfkesini Meral'e yönlendirir. Kızlar, üniversite sınavı için heyecanlıdır. Güney sınavdan sonra Songül'ün başvuru yapamadığını öğrenir. Sadri Bey, Meral için bir parti düzenleyerek kendi çevresine takdim etmeye karar verir. Banu, Meral'i köşeye sıkıştırmak için, kızları da tehlikeye atarak korkunç bir plan yapar

BİZE ULAŞIN