Kırgın Çiçekler 91. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hemen izle

Kırgın Çiçekler 91. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en sevilen dizilerinden Kırgın Çiçekler 90. bölümün ardından 91.son bölümüyle atv ekranlarında olmaya devam edecek. Hayranlarının merakla beklediği yeni sezondan fragman yayınlayan Kırgın Çiçekler 91. son bölümde neler olacak? Kızların cenazesiyle başlayan yeni sezon dizinin tutkunlarını epey heyecanlandırdı. Kırgın Çiçekler 91. son bölüm fragmanında neler olacak? İşte tüm detaylar..."Bırak o silahı yapma!"

KIRGIN ÇİÇEKLER 91. BÖLÜMDE NELER OLACAK!

"Bırak o silahı yapma!"

Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.

Kırgın Çiçekler 90. bölümde neler oldu?

"Yani ben şimdi kanser miyim?"
Serkan ve Cemre'nin romantik gecesi kabusa döner. Serkan bayılınca hastaneye giderler. Doktor kanser teşhisi koyunca Cemre yıkılır. Feride, komiser Ali'nin teklifiyle çocuk şube için danışmanlık yapmaya başlar. Yeni gelen dava dosyası herkesin kanını dondurur. Güney'in Zehra'ya tahammülü kalmayınca evde ipler gerilir. Kader, kendisini savunmayan Meral'i kardeşlikten siler. Sadri Bey'in yeğeni Ejder yanlarına taşınınca Meral için zor günler başlar. Ejder, Meral'in gerçek torun olduğuna inanmayarak geçmişini araştırmaya başlar…


BİZE ULAŞIN