Kırgın Çiçekler 92. son bölüm tamamı izle (tek parça olarak hemen izle)

Kırgın Çiçekler heyecan dolu 92. son bölümüyle seyircisiyle buluştu. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kırgın Çiçekler bu hafta yayınlanan yeni bölümüyle yine seyirciyi ekran başına kitledi. Kırgın Çiçeklerin 92.son bölümünde neler oldu? Kavga eden Songül ve Güney ayrı yaşamaya başlarlar. Kader gerçekleri öğrenecek mi? Kader ölecek mi? İşte tüm bu soruların cevabı Kırgın Çiçeklerin son bölümünde saklı. Fenomen dizinin tüm detaylarını Sabah.com.tr'den bulabilirsiniz. Korkunç plan

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yayınlanan son yeni bölümüyle nefes kesti. Geniş izleyici kitlesine hakim olan dizi bu haftada da izleyicilerden tam puan almayı başarırken, Kırgın Çiçeklerin 92. son bölümünde neler oldu? Kavga eden Songül ve Güney ayrı yaşamaya başlarlar.Songül, Harika ve Güney'in gece beraber vakit geçirdiğini öğrenir. İlişkileri ayrılık noktasına gelir.Nazan'a çok büyük bir miras kalır. Evde bayram havası eser.Ali ve Feride yeni bir olayın peşine düşerler.Kader ve Meral büyük bir kavgaya tutuşur.Sadri, Kader'in gerçek torunu olduğunu öğrenir.Mirası kaptırmak istemeyen Ejder ve Macide korkunç bir plan yaparlar.Kırgın Çiçekler'in 93. yeni bölüm fragmanınıda hemen sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz.

KIRGIN ÇİÇEKLER 91. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Ejder, Meral'in gerçek torun olmadığını açıklar.Zehra bütün planın bozulduğunu düşünerek Meral'i yüz üstü bırakır.Meral panikleyerek Kader'e gerçeği anlatmaya karar verir.Sadri, Ejder ve Macide'nin ilişkisini öğrenir.Eylül ve Büşra hiç beklemedikleri bir tehlikenin ortasında kalır.Ali, Eylül'ü kurtarmak için kararlıdır.Çocuklar için endişelenen Feride ve Toprak büyük korku yaşar.Songül ve Güney arasında kriz büyür. Ciddi bir kavgaya tutuşurlar. Songül, Güney'i evden kovar.

BİZE ULAŞIN