Kırgın Çiçekler 97. son yeni bölüm tamamı izle (tek parça olarak hemen izle)

Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 97. bölümüyle sevenleriyle buluştu. Her hafta merak uyandıran yeni bölümleriyle seyirciyi ekran başına kilitleyen Kırgın Çiçekler bu haftada yeni bölümüyle sevenlerinden tam not alacak. Kırgın Çiçekler 97.bölümde neler oldu? Diziyle ilgili tüm detayları Sabah.com.tr farkıyla buradan takip edebilirsiniz… Kader gerçeği öğrenecek mi?

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler bu akşam yayınlanan son bölümü ile geceye damga vurdu. Yeni bölüm ile gelişen olaylar izleyiciyi heyecanlandırdı. Kırgın Çiçeklerin tüm bölüm ve fragmanlarını buradan izleyebilirsiniz.

KIRGIN ÇİÇEKLER 97. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Konserde bayılan Serkan, hastaneye kaldırılır. Doktorlar durumunun ciddi olduğunu söylerler. Serkan yaşam savaşı verirken Cemre perişan haldedir. Ejder evden gitmek için Meral'den yüklü bir para ister. Ali ve Eylül giderek yakınlaşmaktadır. Kader aile geçmişini araştırmaya kararlıdır. Meral gerçeği öğrenmemesi için bir oyun oynayarak Kader'i inandırır. Meral, Kader'in çok üzüldüğünü görünce pişman olur. Bütün olacakları göze alarak gerçeği söylemeye karar verir.

KIRGIN ÇİÇEKLER 96. BÖLÜM ÖZETİ

Ejder'in annesinin arkadaşı olduğunu anlayan Kader, babasının kim olduğunu öğrenmek için Ejder'le konuşmaya karar verir. Meral engel olmak için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Ali ve Feride'nin araştırdığı Rahmi Bey olayıyla ilgili şok bir gelişme yaşanır. Serkan, herkesin hasta olduğunu bildiğini öğrenir. Güney, Serkan'a sürpriz yaparak en sevdiği sanatçıyla sahneye çıkmasını sağlar. Hastalığını kritik bir evresinde olan Serkan, son gücünü sahnede tüketir…

BİZE ULAŞIN