Kırgın Çiçekler 98. son yeni bölüm tamamı izle (tek parça olarak hemen izle)

Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 98. bölümüyle sevenleriyle buluştu. Her hafta merak uyandıran yeni bölümleriyle seyirciyi ekran başına kilitleyen Kırgın Çiçekler bu haftada yeni bölümüyle sevenlerinden tam not aldı. Kırgın Çiçekler 98.bölümde neler oldu? Diziyle ilgili tüm detayları Sabah.com.tr farkıyla buradan takip edebilirsiniz… Songül'den müjdeli haber

Atv'nin sevilen dizisi bu akşam yayınlanan son bölümü ile geceye damga vurdu. ile gelişen olaylar izleyiciyi heyecanlandırdı. Kırgın Çiçeklerin tüm bölüm ve fragmanlarını buradan izleyebilirsiniz.

KIRGIN ÇİÇEKLER 98. BÖLÜM ÖZETİ

Meral, Kader'e her şeyi itiraf etmek isterken, Zehra onu vazgeçirmeye çalışır. Kızlar eski yurtlarından bir arkadaşlarının ölümüyle çok üzülür. Feride ve Ali olayın peşine düşer. Songül kızlara hamile olduğunu müjdeler. Haberi alan Güney, sevinçten deliye döner. Kader hayatındaki sır perdesini kaldırır. Neriman'ın akrabası olduğunu öğrenir. Ejder, gerçek torunun Kader olduğunu açıklar. Meral'in Kader'in yerine geçerek yalan söylediğini öğrenen kızlar büyük şok yaşarlar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 97. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Konserde bayılan Serkan, hastaneye kaldırılır. Doktorlar durumunun ciddi olduğunu söylerler. Serkan yaşam savaşı verirken Cemre perişan haldedir. Ejder evden gitmek için Meral'den yüklü bir para ister. Ali ve Eylül giderek yakınlaşmaktadır. Kader aile geçmişini araştırmaya kararlıdır. Meral gerçeği öğrenmemesi için bir oyun oynayarak Kader'i inandırır. Meral, Kader'in çok üzüldüğünü görünce pişman olur. Bütün olacakları göze alarak gerçeği söylemeye karar verir.

BİZE ULAŞIN