Kırgın Çiçekler 99. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

Kırgın Çiçekler 99. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Kırgın Çiçekler 98. son bölümüyle hız kesmeden devam ediyor. Her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle reytinglere damgasını vuran başarılı dram dizisi Kırgın Çiçekler 98. son bölümde izleyicileri heyecan dolu dakikalar yaşandı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kırgın Çiçekler'de bu hafta neler olacak? Bomba gibi bir fragmanla hayranlarını epey meraklandıran dizi Kırgın Çiçekler'in 99. son bölüm fragmanını buradan hemen izleyebilirsiniz...

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler bu akşam yayınlanan son bölümü ile geceye damga vurdu. Yeni bölüm ile gelişen olaylar izleyiciyi heyecanlandırdı. Kırgın Çiçeklerin tüm bölüm ve fragmanlarını buradan izleyebilirsiniz.

KIRGIN ÇİÇEKLER 98. BÖLÜM ÖZETİ

Meral, Kader'e her şeyi itiraf etmek isterken, Zehra onu vazgeçirmeye çalışır. Kızlar eski yurtlarından bir arkadaşlarının ölümüyle çok üzülür. Feride ve Ali olayın peşine düşer. Songül kızlara hamile olduğunu müjdeler. Haberi alan Güney, sevinçten deliye döner. Kader hayatındaki sır perdesini kaldırır. Neriman'ın akrabası olduğunu öğrenir. Ejder, gerçek torunun Kader olduğunu açıklar. Meral'in Kader'in yerine geçerek yalan söylediğini öğrenen kızlar büyük şok yaşarlar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 97. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Konserde bayılan Serkan, hastaneye kaldırılır. Doktorlar durumunun ciddi olduğunu söylerler. Serkan yaşam savaşı verirken Cemre perişan haldedir. Ejder evden gitmek için Meral'den yüklü bir para ister. Ali ve Eylül giderek yakınlaşmaktadır. Kader aile geçmişini araştırmaya kararlıdır. Meral gerçeği öğrenmemesi için bir oyun oynayarak Kader'i inandırır. Meral, Kader'in çok üzüldüğünü görünce pişman olur. Bütün olacakları göze alarak gerçeği söylemeye karar verir.

BİZE ULAŞIN