Almanya'da yaşanan skandalın görüntüleri ortaya çıktı!

A Haber ekranlarında yayınlanan "Sabah Ajansı" programında Almanya'da iki hafta önce yaşanan skandalın görüntüleri ortaya çıktı. Alman polisi, PKK terör örgütü sempatizanlarının Düsseldorf Merkez Camii önüne gelip Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Türkiye aleyhindeki hareketlerine sessiz kaldı. Alman polisi PKK sempatizanlarına müdahale etmesi gerekirken camiden çıkıp PKK sempatizanlarının hareketlerine karşılık 'Türkiye-Türkiye' diyen Türk vatandaşlarına müdahale etmesi tepki çekti. İşte Alman polisinin skandal tavrının görüntüleri...

Almanya'da yaşayan Murat Güneş'in, Erkan Tan'ın sunumuyla A Haber ekranlarında hafta içi her sabah yayınlanan "Sabah Ajansı" programına gönderdiği görüntülerde, Düsseldorf Merkez Camii önünde PKK sempatizanlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye aleyhinde sloganlar atıyor.

Alman polisi, PKK sempatizanları yerine cami içerisinde ibadetini eden daha sonra da dışarı çıkıp PKK yandaşlarına 'Türkiye-Türkiye' diye karşı slogan atan Türk vatandaşlarını tehdit ediyor. Alman polisinin bu skandal tavrına ise Erkan Tan'ın canlı yayında tepkisi sert oldu.

BİZE ULAŞIN