Bu kaçıncı rezalet İsmail Küçükkaya?

FOX TV skandal bir yayına daha imza attı. Başörtülü kız öğrencileri hedef gösteren İsmail Küçükkaya'ya sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken bir tepki de Erkan Tan'dan geldi. Tan, "Yazıklar olsun sana! Dünyanın en keskin İslam ve Müslüman düşmanı Rupert Murdoch’un kanalında bu yayını yapmakla sen o pisliğe o iğrençliğe bulaşmamış mı oldun? Seni Allah'a havale ediyorum" ifadelerini kullandı.

FOX TV skandal bir yayına daha imza attı. Başörtüsü takarak maç öncesi 1.Lig maçında futbolcularla birlikte sahaya çıkan küçük kız çocuklarını hedef gösteren İsmail Küçükkaya'ya sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor.

FOX TV'de Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya Samsunspor-İstanbulspor maçında başörtülü kız öğrencileri hedef gösterdi. Küçükkaya'ya en sert tepki ise A Haber ekranlarında "Sabah Ajansı" programını sunan Erkan Tan'dan geldi. Tan, "Dünyanın en keskin İslam ve Müslüman düşmanı Rupert Murdoch'un kanalında bu yayını yapmakla sen o pisliğe o iğrençliğe bulaşmamış mı oldun? Yazıklar olsun sana! Yasa dışı örgüt üyesi mi o çocuklar? Sana söyleyecek kelime bulamıyorum. Seni ALLAH'a havale ediyorum! İfadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN