Diriliş Ertuğrul 85. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izleyebilirsiniz!

Diriliş Ertuğrul 85. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin en çok izlenen ve her bölümüyle reytinglere damgasını vuran dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam yayınlanan son bölümüyle yine en çok izlenen yapım oldu. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan TRT'nin tarih dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümün ardından 85. son bölüm fragmanını da yayınladı. Diriliş Ertuğrul 85. son bölümde neler olacak? İşte tüm detaylar...

Diriliş Ertuğrul'un heyecanla beklenen 85. son bölüm fragmanı dün akşam yayına girdi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 85. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Doğan Alp'in ölümünün ardından intikam yemini eden Kayı Obası Karacahisar kalesine baskın yapıyor. Geçtiğimiz bölümün son sahnesinde de görüldüğü gibi Ertuğrul ve Alpleri Tekfur kalede olmadığı sırada baskınla içeriye girdiler.

Yeni bölüm fragmanında ise kaleyi yerle bir eden Ertuğrul ve Alpleri obaya bir zafer ile daha geri dönüyor. Öte yandan Bamsı'nın da Helena'yı kurtarıp kurtaramayacağı da merak konusu.

Dündar obaya sağ sağlim geri götürülecek mi? Tüm bu soruların cevabı 19 Nisan Çarşamba akşamı Diriliş Ertuğrul'un 85. yeni bölümünde ortaya çıkacak!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 84. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Ertuğrul, Nikea'dan gelen istihbarat üzerine Dündar'a ve Doğan'a, sultana haber iletmeleri için onları Konya'ya göndereceğini söylemiştir. Dündar, gizli kalması gereken bu bilgiyi zaaf göstererek Günyeli'ye söylemiştir. Günyeli Dündar'ın Konya'ya gideceğini babasına söyleyince bu haber Ural'a daha sonra Vasilius'a ulaşmıştır. Ural ve Vasilius bunu bir fırsat bilmiş, Doğan'ı öldürerek, Dündar'ı esir almışlardır. Bu durum kayı obasında bütün ahaliyi sarsmış, obayı matem bürümüştür. Dumrul'dan gelen istihbaratla Ertuğrul Nikea'ya giden kervanı basmış, kardeşi Dündar'ı kurtaracağını sanırken Haçaturyan'ın cesediyle karşılaşmıştır. Ertuğrul büyük sarsıntı içerisindedir. İntikam duygusu bütün bedenini sarmıştır. Şimdi adım adım cihad yaklaşmaktadır. Artık Ertuğrul'u durdurmak kolay olmayacaktır. Peki Ertuğrul'un hamlesi ne olacaktır? Diğer yandan Dündar, Karacahisar Kalesinde hala esirdir. Vasilius son olarak onu zindandan almış ve bir yere götürmüştür. Kimse nereye gittiğini bilmemektedir. Peki Dündar'ın akıbeti ne olacaktır? Bütün bu acıların yaşanmasına sebep olan Acar ve Günyeli ise kazandıkları zaferin mutluluğu içerisindedirler. Çavdar Obası içinde fitneye devam etmektedirler. Peki bütün bu işlerin ardında onların olduğu anlaşılacak mıdır? Yoksa ortalığı karıştırmaya devam mı edeceklerdir?

BİZE ULAŞIN