Diriliş Ertuğrul 90. son bölüm fragmanı yayınlandı - Buradan izle!

Diriliş Ertuğrul 90. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin en çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul dünya çapında reyting rekorlarına devam ediyor. Fenomen dizinin 90. bölümü heyecanla beklenirken fragman yayınlandı. Hayranları tarafından ilgiyle takip edilen Diriliş Ertuğrul bu hafta özetsiz olarak ekranlara gelecek. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul 90. son bölümde neler olacak? TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş ‘Ertuğrul’un 90’ıncı bölümü yine çok konuşulacak gelişmeleri ekrana getirecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 90. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Diriliş Ertuğrul'un 7 Haziran Çarşamba günü TRT 1'de ekrana gelecek bölümünde,

Tuzağa karşı tuzak!

Ekaterina'dan Sultan Aleaddin'in Hanlı Pazar'da olduğunu öğrenen Vasilius büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar'a baskın yapmak üzere yola çıkmıştır. Vasilius'un bu hamlesini fark eden Ertuğrul ise Sultan Aleaddin'i korumak için yeni bir plan yapmış ve Vasilius'u kendi tuzağına çekmiştir. Vasilius, Ertuğrul ve Sultan'ı tuzağa düşürdüğünü sanırken aslında kendisi tuzağa düşmüştür.

Peki bu karşılaşmanın sonu ne olacaktır? Büyük bir orduyla gelen Vasilius mu yoksa hazırlıklı olan Ertuğrul mu kazanacaktır?

Diğer yandan Sultan Aleaddin İbn-Arabi'nin duaları ve şifasıyla ölümden kurtulmuş ve sağlığına kavuşmuştur. Emir Saadettin şimdi kaygı içerisindedir. Zira Sultan Aleaddin kendisini kimin zehirlediğini anlamaya çalışacaktır. Peki Sultan Aleaddin kendisini zehirleyenin Emir Saadettin olduğunu anlayacak mıdır? Köşeye sıkışmış olan Emir Saadettin bu çetin halden sıyrılabilecek midir?

Diriliş 'Ertuğrul' 7 Haziran Çarşamba günü saat 21.00'da TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

BİZE ULAŞIN