Diriliş Ertuğrul 94. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

Diriliş 'Ertuğrul' 94. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin en çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Tüm dünyada izlenen ve reytinglere damgasını vuran dizinin yeni bölümü izleyenleri yine ekran başına kilitlemeyi başardı. Sezon finalinin ardından yayınlanan 93. yeni bölümüyle hayranlarını heyecanlandıran dizi bu hafta da TRT'nin en çok izlenen yapımlarından biri oldu. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen sevilen dizi 94. son bölüm fragmanını da yeni bölümün hemen ardından yayınlayarak izleyenleri oldukça meraklandırdı. Diriliş Ertuğrul 94. bölümü merakla bekleyen izleyiciler ise internette yeni bölüme dair neler olacağını da araştırmaya başladı bile! Diriliş Ertuğrul 94. son bölüm fragmanını buradan hemen izleyebilirsiniz...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 94. YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam bomba gibi bir bölümle daha sevenlerini ekran başına kilitledi. Ertuğrul tam köle tüccarı Simon'un elinden kurtuldu derken, Tekfur Ares'e çalışan haydutlar baskına geliyor. 94. bölüm fragmanında ise Atsız Bey gözüküyor. Tekfur Ares ve adamları Ertuğrul'u obasına dönmeden öldürmek için ellerindeki tüm güçleri kullanırken, Ertuğrul Gazi ise esir olmamakta kararlıdır.

Öte yandan Çavdar obasıyla ilgili planlarını harekete geçiren Emir Saadeddin ise Bahadır Bey'i kullanarak planlarını işletmektedir. Bahadır Bey Çavdar obasına bey olabilecek midir?

Kayı obasında ise kötüye giden durum Dündar Bey'i hatadan hataya sürüklemektedir. Saadeddin'in sözlerini dikkate alan Dündar Bey pazarı satmaya kararlıdır. Kayı obasında kurulacak olan beylik toyundan ne karar çıkacak?

ORHAN KILIÇ (ATSIZ BEY) KİMDİR?

Diziye yeni katılan Atsız Bey, Aksakallılar'dan olacak ve bu sezon boyunca Ertuğrul Bey ve Artuk Bey'e yardım edecektir.

Orhan Kılıç, 19 Ekim 1974 tarihinde Almanya'da doğdu. Gülhanım ve Ahmet Kılıçın en küçük çocuğudur. Almanya vatandaşıdır.
Berlin Yüksek Sanatlar Akademisi oyunculuk bölümünden 2000 yılında mezun oldu.

Türkiye'ye gelmeden önce Almanya'da Stendal Şehir Tiyatrosu'nda iki yıl oyunculuk yaptı ve çeşitli tv dizilerinde rol aldı. Rol aldığı ilk tiyatro oyunuyla en iyi erkek oyuncu ödülü kazanmış. Almanyada doğup büyümüş ve birkaç yıl önce tatil için Türkiye'ye geldiğinde tesadüfen oyunculuğa başlamıştır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 93. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Herkes tarafından öldü olarak bilinen Ertuğrul, aslında köle tüccarı Simko'nun adamı Anteus tarafından kurtarılmıştır. Köle tüccarı Simko'nun amacı Ertuğrul'u Ares'e karşı tehdit olarak elinde tutup ondan kazanç elde etmektir. Ertuğrul ise bu durumdan hâlâ habersizdir ve Anteus'u kendisini kurtarıp tedavi eden iyi birisi olarak bilmektedir.

Peki obaya dönmek için harekete geçen Ertuğrul kendisine kurulan tuzağı öğrendi. Obaya varana kadar Ertuğrul'a eşlik edeceğini söyleyen Anteus'un planı başarılı oldu ve Ertuğrul esir düştü. Diğer yandan Ertuğrul'u öldürdüğüne emin olan, bunun şerefine kalede şölen veren Tekfur Ares, Ertuğrul'un yaşadığını öğrenir. Ertuğrul'un tuzağa düşmesine sebep olan ve ondan kurtulduğu için rahatlayan Emir Saadeddin, kendi iktidarını sağlamlaştırmak için Candar Bey'in kardeşi Bahadır Bey'i Çavdar obasına getirtmiştir. Peki Bahadır Bey'in gelişi Çavdar Obası'nda nasıl karşılanacaktır? Aslıhan'ın bu durum karşısındaki aldığı tavır Bahadır Bey'i daha çok sinirlendirir. Ertuğrul'un ölümüyle büyük yıkım yaşayan Kayı Obası'nda, Ertuğrul'un ardından başa geçen Dündar Bey, Emir Saadeddin'in oyunlarıyla başa çıkamaz. Kayı obasında durum kötüye gitmektedir.

BİZE ULAŞIN