Diriliş Ertuğrul 94. son bölüm ikinci fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

Diriliş Ertuğrul 94. son bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'un yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümünden ikinci fragman geldi. Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen yapımın yeni bölümünü sevenleri büyük heyecanla bekliyor. Diriliş Ertuğrul 94. son bölümünde yine nefesler tutulacak. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 94. son bölüm ikinci fragmanını buradan hemen izleyebilirsiniz...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 94. YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam bomba gibi bir bölümle daha sevenlerini ekran başına kilitledi. Ertuğrul tam köle tüccarı Simon'un elinden kurtuldu derken, Tekfur Ares'e çalışan haydutlar baskına geliyor. 94. bölüm fragmanında ise Atsız Bey gözüküyor. Tekfur Ares ve adamları Ertuğrul'u obasına dönmeden öldürmek için ellerindeki tüm güçleri kullanırken, Ertuğrul Gazi ise esir olmamakta kararlıdır.

Öte yandan Çavdar obasıyla ilgili planlarını harekete geçiren Emir Saadeddin ise Bahadır Bey'i kullanarak planlarını işletmektedir. Bahadır Bey Çavdar obasına bey olabilecek midir?

Kayı obasında ise kötüye giden durum Dündar Bey'i hatadan hataya sürüklemektedir. Saadeddin'in sözlerini dikkate alan Dündar Bey pazarı satmaya kararlıdır. Kayı obasında kurulacak olan beylik toyundan ne karar çıkacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 93. SON BÖLÜM DE NELER OLMUŞTU?

Köle tüccarı Simko'nun elinde esir olan Ertuğrul, Pitho ve diğer kölelerle birlik olup Simko'nun elinden kurtulmayı başarmıştır. Bu sırada Ares'in Hanlı Pazara gelen kervanları yağmalaması için görevlendirdiği eşkıya başı Mihalis de tesadüfen Simko ve Ertuğrul arasındaki kovalamacaya şahit olmuş ve durumu Ares'e bildirmiştir. Uzun bir kovalamacadan sonra Simko ve adamları, Ertuğrul ve kölelerin önünü kesmiş, Ertuğrul tam Simko ve adamlarını alt edecekken eşkıya başı Mihalis de adamlarıyla baskın yapmıştır. Şimdi iki düşman arasında sıkışan Ertuğrul ne yapacak? Onları bertaraf edip obasına varabilecek mi?

Diğer taraftan Kayı obası karışmış, Dündar'ın Hanlı Pazar'ı satıp Gündoğdu ve Sungur Tekin'in yanına göçme kararı obada infial yaratmıştı. Bu karara karşı gelen Artuk Bey de Dündar'ın töreye karşı geldiğini, bu durumda beyliğinin meşru sayılamayacağını söyleyip beyliğe aday olmuştu. Bundan sonra Kayı obasında olaylar nasıl gelişecek? Yeniden beylik toyu yapılacak mı? Yoksa Dündar'ın kararına uyulup Hanlı Pazar satılacak ve göç mü

BİZE ULAŞIN