Diriliş Ertuğrul 98. son bölüm ikinci fragmanı yayınlandı - Hemen izleyebilirsiniz!

Diriliş Ertuğrul 98. son bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. TRT'nin en çok izlenen ve yayınlanan her bölümüyle reytinglere damgasını vuran dizisi Diriliş Ertuğrul 98. bölümüyle yarın akşam ekranlara gelecek. Sevenlerinin merakla beklediği yeni bölümde Ertuğrul Bey, Turgut Alp ve Aslıhan hatunu zehirleyenlerin peşine düşüyor. Türkiye'de ve Avrupa'da en çok izlenen yapım olan Diriliş Ertuğrul 98. bölüm ikinci fragmanı izleyenlerin heyecanına heyecan katıyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan başarılı tarih dizisinde heyecan dorukta! Diriliş Ertuğrul 98. son bölüm ikinci fragmanını buradan hemen izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 98. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi'nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan'ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan'ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan'ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi'ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan'ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi.

Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi'ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan'ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi?
Bu hadise karşısında Bahadır Bey'in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak?

Ares'in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası'na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul'un oğlu Gündüz'le yakınlaşabilecek mi? Ares, Ertuğrul'un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi?

BİZE ULAŞIN