Elin Oğlu 6. son bölüm tamamı izle

Elin Oğlu! ATV'nin sıradışı Talk Show'u Elin Oğlu dün akşam yayınlanan yeni bölüm ile yine kahkahaya boğdu. Elin Oğlu son bölüm de sürpriz konuk Oylum Talu oldu. İşte 25 Nisan 2015 Elin Oğlu yeni bölüm tek parça videosu.

İtalya, neden hırsızları ile ünlü? İtalyan Danilo, bu konu gündeme gelince nasıl çıldırdı? Amerika'daki çok ilginç yasaklara, Amerikalı Antonio'nun inanılmaz tepkisi... İspanya'da niçin keçileri pencerelerden atıyorlar? İspanyol Manuel'den komik savunma... Ve güzeller güzeli Oylum Talu'nun favorisi hangi "Elin Oğlu"? Ömür Varol ile Sinan Çalışkanoğlu'nun sunduğu "Elin Oğlu", müthiş sürprizleriyle 25 Nisan Cumartesi gecesi 23.45'te atv'de!

GEÇEN HAFTA NELER YAŞANMIŞTI?Elin Oğlu'ndan Esmersoy'a sürpriz

atv'nin eğlenceli programı Elin Oğlu'nun dün akşamki bölümünde Burcu Esmersoy'u oldukça şaşırtan bir gelişme yaşandı. Ekip, Esmersoy'un 5 yaşındayken çekilmiş fotoğrafını buldu.

'ERKEK GİBİYDİM'

FOTOĞRAFINI görünce çok şaşıran Esmersoy, "Nereden buldunuz bunu, bende bile yok" deyip ilkokul anılarını paylaştı: "Erkek gibi bir çocuktum. Dizimde, kafamda yaralar olurdu."
BİZE ULAŞIN