Medya Oscarları'nda Turkuvaz Medya’ya ödül yağdı!

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneğinin düzenlediği Medya Oscarları ödül töreni başkent Ankara'da düzenlendi. Başbakan Binali Yıldırım'ın da katıldığı ödül töreninde Turkuvaz Medya Grubuna ödül yağdı. Turkuvaz Medya Grubu tam 5 dalda ödüle layık görüldü.

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneğinin düzenlediği Medya Oscarları ödül töreni muhteşem görüntülere sahne oldu.

Başbakan Binali Yıldırım'ın teşrifleri ile gerçekleşen törende Turkuvaz Medya Grubuna ödül yağdı. Turkuvaz Medya Grubu tam 5 dalda ödül aldı.

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Cengiz Polatkan Özel Ödülü A Haber ailesinin duayen ismi Can Okanar'a verildi.

En iyi haber programı kategorisinde ödülün sahibi Orhan Sali'nin sunumuyla hafızalarda yer edinen ''diplomasi'' programı oldu.

Sali, "A Haber olarak böyle bir ödüle layık görülmek bizim içinde büyük bir sevinç kaynağı, ayrıca Diplomasi programı da 3 yıldır önemli bir yol kat etti. İlk bölümünden bu güne kadar dünyada ki olan meseleleri Türk halkına Türkiye'nin anlayacağı bir dilden yansıttık" dedi.

En iyi yarışma programı dalında ödüle layık görülen program ise atv'nin eskimeyen yarışma programı ''Kim Milyoner Olmak İster'' olurken, ödülü programın yakışıklı sunucusu Murat Yıldırım aldı.

En iyi kadın oyuncu kategorisinde ödül Kırgın Çiçekler'in genç ve güzel oyuncularına verildi. Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Naz Çağla Irmak sahneye çıkarak ödülü birlikte aldılar.

Turkuvaz Medya ailesinin ödüle doymadığı bu muhteşem gece A Spor'un Takım Oyunu programı, en iyi spor programı ödülüne layık görüldü. Ödülü futbol camiasının bilindik simalarından Erman Toroğlu aldı.

Toroğlu, "Hayli güzel bir yere geldiler güzel de gidiyor benim çok hoşuma gidiyor onlarla çalışmak keyifli bir olay onlar için geldim aldım. Hak edilmiş bir olay bu benim değil onların hakkı" yorumunu yaptı.

BİZE ULAŞIN