TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Müge Anlı 13 yaşındaki Ömer'i de bulundu!

İstanbul Başakşehir’de yaşayan Yıldız ve Enver Aydoğan çifti 13 yaşındaki oğulları Ömer’in bulunması için bugün (26 Ekim) canlı yayına geldiler.

13 yaşındaki Ömer bulundu!

İstanbul Başakşehir'de yaşayan Yıldız ve Enver Aydoğan çifti 13 yaşındaki oğulları Ömer'in bulunması için bugün (26 Ekim) canlı yayına geldiler.

6 kardeşten üçüncüsü olan Ömer'in babası Enver Aydoğan tır şoförlüğü yapıyor, anne Yıldız hanım ise ev hanımı. Ömer, alt sokağında oturan babasının yanına gitmek için evden çıkan anne Yıldız'ın yokluğunu fırsat bilerek evden kaçtı. Fakat bu Ömer'in evden ilk kaçışı değildi. Yaklaşık bir ay önce de evden kaçan Ömer'i emniyet görevlileri bulmuş ve evine getirmişti. Aile, kaçma olayının tekrar etmesi ve arama çalışmalarının sonuçsuz kalması sebebiyle Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi.

Canlı yayın devam ederken müjdeli haber Şirinevler'deki bir izleyiciden geldi. Ömer'i bir restoran çalışırken gördüğünü söyledi ve ailenin emin olması için fotoğrafını Müge Anlı ekibine gönderdi. Oğullarının fotoğrafını gören aile sevinç gözyaşlarına boğuldu. Programı izleyen duyarlı vatandaş ise vakit kaybetmeden Ömer'i stüdyoya getirdi ve ailesine teslim etti.

BİZE ULAŞIN