Müge Anlı 5 Eylül Perşembe canlı yayın tamamı tek parça izle! Canlı yayında şoke eden cinsel ilişki itirafı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Eylül Perşembe 2019 (bugün) canlı yayınında Müge Anlı, kayıp 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş hakkında kan donduran yeni iddialara ulaştı!

MÜGE ANLI TÜM PROGRAMLARI VE DİZİLERİ GERİDE BIRAKTI!

Hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert, sabah kuşağının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Kantar Medya tarafından alınan verilere göre, gün içerisinde yayınlanan 100 programın yer aldığı reyting ölçümünde gündüz kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, en yüksek izlenme payı alan yapım oldu. Tüm Kişiler kategorisinde %28,60 AB Sosyal Statü'de %26,33 ve 20+ABC1 kategorisinde %31,70 izlenme payına ulaşarak Prime Time'da yayınlanan tüm dizi ve programları geride bıraktı.

AYŞE ALTUNTAŞ'A NE OLDU?

Eşinden ayrı yaşayan 4 çocuk annesi Ayşe Altundaş, 18 Temmuz sabahı kızı Fadime Altundaş ile birlikte yaşadığı evden çok erken saatlerde ayrıldı. O tarihten beri kendisinden haber alınamayan talihsiz kadın için kızı, Müge Anlı'nın programına başvurdu. Konunun üzerine yoğunlaşan Müge Anlı ve ekibi, Ayşe Altundaş'ın son görüştüğü kişi olan Mehmet Taşdelen canlı yayına çağırdı. Programa telefonla bağlanan kişi Biz "2013 yılından beri birlikteyiz. Bunu da eşi dahil herkesi biliyordu. Ama Ayşe'nin bir dönem başkasıyla görüştüğünü öğrendim, ormanlık bir alana götürdüm birkaç tokat attım" şeklindeki açıklamalarıyla herkesi şoke etti. Dünkü yayından sonra ise Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Mehmet Taşdelen'i çelişkili ifadelerinden dolayı gözaltına alarak sorgulama sürecini başlattılar.

BİZE ULAŞIN