Survivor da büyük kavga var! Bu akşam kim elenecek?

Survivor! Eleme gecesi bu akşam. Survivor all Star'da kim elendi sorusunun yanıtı bu akşam saat 20.00'da açıklanacak. Survivor 2015 ada konseyinde Bozok ve Hasan elemeye çıkacak.

Survivor 2015 All Star ada konseyi bu akşam saat 20.00'da toplanacak ve kim elendi sorusu ile birinci olan isim açıklanacak. Acun Medya Survivor SMS sonuçlarını yayınladıktan sonra birinci olan kişi bir ismi daha elenmek üzere çıkaracak.

Bozok ve Hasan elemede adları yazılan isimlerdi son bölümde ise birbirlerine girdiler. Bozok küfürlerle Hasan'ın üstüne yürüdü.

SURVİVOR ADA KONSEYİNDE KİM ELENECEK?

Survivor All Star adasında bugün eleme heyecanı yaşanacak. Saat 20.00'da ekrana gelecek olan Survivor 2015 ada konseyinde SMS sonuçlarına göre birinci olan isim elenmesini istediği ismi açıklayacak. Bozok 'un yaptığı kulisler sonucunda Hilmicem ya da Turabi birinci olursa elemeye çıkaracakları isim Özlem olacak. Bu durumda eleme Bozok , Hasan ve Özlem arasında olacak ve en düşük SMS oyunu alan kişi Survivor'dan elenecek.

SURVİVOR BOZOK HASAN KAVGASI


Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler arka arkaya ödül oyunlarını da verince birbirlerine girdiler. Survivor'un 36. bölümünde ödül oyunu sonrasında Bozok büyük bir kavga çıkardı. Hasan 'ın üstüne saldıran Bozok 'B.k herif' diyerek arka arkaya küfürler savurdu. Hasan kavgaya prim vermeyip 'üslubuna dikkat et" deyince Bozok daha da çıldırdı ve 'Üslupmuş bildiğin tek b.k üslup. Başlarım senin üslubuna' diyerek daha da çirkinleşti. Turabi Hasan'ın üstüne giden Bozok 'u boğazından yakalayarak engelledi. Turabi'nin o anlarda kavgayı teşvik edercesine 'Bağır ama vurma sakın' sözleri kameralara yansıdı.

ACUN ILICALI BOZOK 'U BÖYLE UYARDI

Hasan 'ın üstüne küfürlerle yürüyerek şoke etti. Hasan'ı dövmesine ramak kalan Bozok Acun Ilıcalı 'dan uyarı yedi. Begüm ise Bozok 'a ne kadar büyük terbiyesizlik yaptığını anlatmaya çalıştı. Ancak Bozok yine çirkinliğe devam edip Begüm 'e saldırdı. Acun Ilıcalı 'nın uyarısı ile oyun sonrası bu kavgada o noktada bitti.

SURVİVOR 36. BÖLÜM ÖDÜL OYUNU ÇILGINCA BİTTİ


Survivor All Star'da ünlüler ve gönüllüler ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Gönüllüler yine fark atarak öne geçtikleri oyunu 9-7'den ünlüler takımına verdiler. Durumu 9-9'a getiren ünlüler takımı son oyunu da alınca gönüllülerde ipler koptu.
BİZE ULAŞIN