Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz dün akşam ekranlara gelen yeni bölümüyle reytinglere damgasını vurdu. Henüz 2. bölümü yayınlanan dizi rakiplerini geride bıraktı. Sevenleri yeni bölümün ardından internette 3. bölüm fragmanını aratmaya başladı. İşte Sen Anlat Karadeniz'in 3. bölüm fragmanı...

SEN ANLAT KARADENİZ 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes Vedat'a teslim olmak yerine, Deli Tahir'in elini tutup Karadeniz'in sarp kayalarından hırçın dalgalarına atlamayı göze alır. Ancak bu atlayış, Nefes'in boğulmasına ve kalbinin durmasına neden olur.

Tahir, Nefes ve Yiğit'le hayat mücadelesi verirken, ailesi de Vedat ve adamlarıyla büyük bir kavgaya tutuşur. Sonunda, Yangazlar'ın yaptığı akıllıca bir oyunla, Tahir, Nefes ve Yiğit kurtulurlar.

Ancak, onların geçici kurtuluşu, Vedat'ın psikopatça öfkesini köy halkına çevirmesine neden olur. Karısını ve oğlunu saklayan Karadenizlilere yapmadığını bırakmaz. Köyün imamı Osman Hoca'ya işkence etmek, Vedat'ın canavarlığının son noktası olacaktır.

Tahir ise, kaçtıkları yayla evinde, Vedat'ın sekiz yıldır Nefes'e neler çektirdiğini öğrenir. Nefes'in yaşadıklarını öğrenmek, o sert Karadeniz delikanlısının hüngür hüngür ağlamasına neden olur. O gece, iki genç acılarını ve öfkelerini Karadeniz'in dağlarına, dalgalarına, bulutlarına akıtırlar.

Onlar saklandıkları yerde acılarıyla boğuşurlarken, Vedat ve Eyşan herkes için yeni acılar yaratmanın peşindedirler. Mustafa, ailesinin geçim kaynağı Kaleli Kum'un batması tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Mustafa ailesini korumak için neleri göze alacak?

Mustafa'nın ailesini korumak için yaptıkları, Tahir'in başına ne işler açacak?

Vedat, karısının peşinden geldiği Sürmene'yi, cehenneme çevirmeyi başarabilecek mi?

SEN ANLAT KARADENİZ,

Tüm Kişiler'de %16,75 izlenme oranı ve %33,91 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Yeni yılın adından en çok söz ettiren, atv'nin iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz, Çarşamba akşamına damgasını vurdu ve en çok izlenen yapım oldu.

Sen Anlat Karadeniz bölüm etiketi #senanlatkaradeniz, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine birinci sıradan girdi!

BİZE ULAŞIN