Sen Anlat Karadeniz 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Sen Anlat Karadeniz 7. son bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz hız kesmeden devam ediyor. Hayranlarının merakla seyrettiği ve reytinglere damgasını vuran dizinin yeni bölümünden ikinci fragman geldi. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Sen Anlat Karadeniz'in 7. bölüm ikinci fragmanını buradan izleyebilirsiniz...

SEN ANLAT KARADENİZ 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa, Eyşan'ı kaçırarak alamadığı cinayet itirafını, Vedat'a Yiğit'i teslim ederek almıştır ama vicdan azabından kıvranmaktadır.

Tahir'in canı emniyettedir ama Vedat'ın Nefes'e karşı eli güçlenmiştir. Vedat, bir anneyi evladıyla tehdit ederse, kazanacağından emindir. O güvenle, Nefes'e şartını koşar. "Yiğit'i görmek istiyorsan, evlen benimle!"

Annesinden ilk öğrendiği rakamlar 155 olan Yiğit ise, tutulduğu evden kaçabilmek için türlü planlar yapar.

Yiğit'i bir yandan ararken bir yandan onun yokluğuna birlikte katlanan Tahir ve Nefes ise, aralarındaki anlaşmazlıkları rafa kaldırırlar ve birbirlerine sımsıkı tutunurlar.

Ancak, birlikte acıya dayanma hali yanlış anlaşılır ve Dağdevirenler cephesinde kıyamet kopar. Bu öfke, Nazar'ın şeytanın inine girmesine neden olur.

Tahir, Yiğit'e ulaşabilmek için neler yapacak?

Kendisini aldattığını sandığı kocasını evde tüfekle karşılayan Asiye, Mustafa'nın aslında neler çevirdiğini öğrenecek mi?

Nefes, Vedat'ın evlenme teklifini kabul edecek mi yoksa oğlunun yokluğuna rağmen şeytana direnmeyi mi seçecek?

BİZE ULAŞIN