Kılıçdaroğlu'nun iddialarına cevap!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, görevden alınan Ataşehir Belediye başkanı Battal İlgezdi hakkında daha önce soruşturma açıldı ve mahkeme tarafından takipsizlik kararı verildiğini iddia etti. Kemal Kılıçdaroğlu kızı ile ilgili iddialar içinse gerçeği yansıtmadığını söyleyerek "Bir rezidansta kızımın 73 metrekarelik bir dairesi var. Değeri kaç lira gitsinler baksınlar. Gider başka yerden alır. 1 kuruşluk bir torpil varsa ben siyaseti bırakırım" dedi. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ataşehir Belediyesi ile ilgili yaptığı açıklamalara canlı yayında cevap verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir televizyon kanalında katıldığı programda; Kızının rezidansı ile ilgili iddiaların sorulması üzerine CHP lideri, " Kızımın bir rezidansta 73 metrekarelik dairesi var." dedi. Kılıçdaroğlu kızının "Bekar bir kız" olması nedeniyle daireyi oradan aldıklarını söyledi.

"REZİDANSTA DAİRESİ VAR"

Kılıçdaroğlu, "Bir rezidansta kızımın 73 metrekarelik bir dairesi var. Değeri kaç lira gitsinler baksınlar. Gider başka yerden alır. 1 kuruşluk bir torpil varsa ben siyaseti bırakırım. Mal varlığımı araştırın diyorum araştırmıyorlar.

"BEKAR BİR KIZ"

Kızımın dairesi orada kızıma dedim şu basın mensuplarını çağır bir görsünler. Bekar bir kız girişi çıkışı kontrollü olduğu için oradan alındı. Belediye otobüsünün gitmediği bir yer. Benim boğazımdan aşağı haram lokma inmez. Onun çocukları mal varlığını açıklamıyor.

"AVUKAT KIZIM MÜTEVAZİ DAİRE ALIYOR"

Benim kızım avukat mütevazi daire alıyor. Bir sefer gittim evine bu kadar sıradan bir ev nasıl olur da milyon dolarlık versinler 1 milyon dolar hemen verelim. Hatta 500 bin dolar veya 100 bin dolar versinler hemen verelim." diye konuştu.

ASILSIZ İDDİALARA AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ MEHMET MUŞ CANLI YAYINDA CEVAP VERDİ

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ataşehir Belediyesi ile ilgili yaptığı açıklamalara canlı yayında cevap verdi.

BİZE ULAŞIN