Melih Gökçek’ten çarpıcı iddia!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP ve 15 Temmuz darbe gişimine ilişkin çarpıcı iddialarda bulundu... A Haber'e konuşan Gökçek, "Kılıçdaroğlu'nun darbeden haberi vardı" dedi. Gökçek, Kemal Kılıçdaroğlu'nun miadını doldurduğunu da söyledi, yerine getirilecek ismi açıkladı. İşte Gökçek'in çarpıcı sözleri...

"KILIÇDAROĞLU DARBEYİ BİLİYORDU"

Murat Aksoy FETÖ'cü. Eylül 2015'te konuşma yapıyor ve darbe yapılacağını sonunda açıklıyor. "Darbe seçeneği Ankara'da konuşuluyor" diyor ve arkasından darbe geliyor. Bunu televizyonda söyleyen Murat Aksoy'un Kılıçdaroğlu'na bunu haber olarak getirmeme ihtimali milyonda bir var mı? Elbette Kılıçdaroğlu'nun da bu darbelerden yüzde yüz haberi vardı.

"CHP'NİN 15 TEMMUZ'DA VEBALİ VAR"

CHP'nin 15 Temmuz'da mesuliyeti ve vebali var. Olayları biliyor, olaylar sırf kendi lehine gelişsin, iktidarı ben yakalayayım, iktidar olayım diye ses çıkartmıyor. Güya FETÖ'cüleri kullanıyor, aslında FETÖ'cüler bunları parmağının ucunda oynatıyor.

"CHP, FETÖ'YE TESLİM OLMUŞTUR"

CHP, FETÖ'ye teslim olmuş bir siyasal partidir. Tamamen teslim olmuşlar. Ne için? Sırf AK Parti gitsin de biz gelelim diye. Bunun için maalesef FETÖ'cülere çanak tuttular.

"KILIÇDAROĞLU'NUN MİADI DOLDU"

Şu anda Kılıçdaroğlu'nun miadı doldu. Çünkü büyük gaf yaptı. Üst akıl kendisine ihanet edeni affetmez. Muharrem İnce Genel Başkan olmak istiyor. Fakat Sayın Muharrem İnce'nin Genel Başkan olma şansı sıfır. Çünkü FETÖ'cüler müsaade etmez. Onun için onların yeni bir adayı var. Çok net, çok açık olarak bir bayan aday: Selin Sayek Böke. Özellikle şu anda üst aklın CHP için hazırladığı bir isim. Kılıçdaroğlu giderse gelecek olan kişi o.

BİZE ULAŞIN