Ağaca çarpan lüks otomobil alev aldı

İstanbul'da Maslak’tan Beşiktaş istikametine doğru seyreden lüks bir aracın sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybedince yol üzerinde bulunan ağaca çarptı. Çarpmanın etkisiyle yoldan çıkan araç alev alev yanarken, sürücü ve yanında bulunan bir kişi hafif şekilde yaralandı.

Maslak'tan Beşiktaş istikametine seyir halinde giden lüks bir otomobilin sürücüsü bilinmeyen bir sebeple direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yol üzerinde bir ağaca çarpan lüks otomobil, çarpmanın etkisiyle yoldan çıktı. Ağaç çarpmanın etkisiyle devrilirken, kaldırım önünde duran araç alev almaya başladı. Araçta bulunan sürücü ile yanında bulunan arkadaşı kendilerini araçtan dışarıya attı. Lüks otomobil alev alev yanmaya başladı. Çevrede bulunan vatandaşlar tarafından olay yerine itfaiye çağrıldı.
YANAN ARAÇ SU TANKERİYLE SÖNDÜRÜLDÜ
Bu sırada yoldan geçen belediyenin su tankerini vatandaşlar durdurdu. Su tankeri araca yaklaştırılarak, tankerden çıkarılan hortumla yanan araç söndürüldü. Olay sonrası araçta bulunan iki kişi hafif şekilde yaralanarak Maslak Acıbadem Hastanesi'ne götürülürken, yanan araç nedeniyle trafik yoğunluğu oluştu. Yanan araç ve vatandaşların olaya müdahale etmesi bir cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
BİZE ULAŞIN