Beylikdüzü’nde restorandan mont çalan hırsız kamerada

İstanbul Beylidüzü’nde bir restorana gelen şüpheli şahıs, iş yeri çalışanının montunu çaldı. Yaşan hırsızlık anı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Beylikdüzü'nde bulunan bir restoranda sabah saatlerinde meydana geldi. Müşteri kılığında iş yerine gelen şüpheli şahıs iş yeri çalışanından lavaboya gitmek için izin istedi. Lavabodan çıktıktan sonra etrafta kimsenin olmadığını gören şüpheli sandalye üzerinde bulunan montu kendi montunun içerisine sokarak restorandan uzaklaştı. Yaşanan anlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.


Olayı anlatan iş yeri çalışanı, "Sabah saat 10.00 gibiydi. Burada temizlik yapılıyordu. Genç bir öğrenci arkadaştı. Her zaman tanıdığımız komşularımızdan birisi zannettik. Lavaboya çıkmak için bizden izin istedi bizde izin verdik. Lavabodan geldikten sonra etrafın boş olduğunu görünce benim montumu kendi montunun içerisine bırakarak çalıp gidiyor. Zaten kamera kayıtlarına bakınca da görülüyor. Montun içerisinde benim için hem maddi hem manevi anlamı olan tespihim vardı. Maddi ve manevi değeri vardı tespihin" dedi.


Mont hırsızı güvenlik kamerasında
Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler arasında, şüpheli şahsın dükkanın içerisine girmesi ve lavaboya gitmesi görülüyor. Lavaboya giden hırsızlık şüphelisinin alt kata indikten sonra etrafta kimsenin olmadığını görüp sandalye üzerinde bulunan montu kendi montunun içerisine koyarak olay yerinden uzaklaşması da güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler arasında.

BİZE ULAŞIN