Çekmeköy'de önce darp, sonra gasp kameraya yansıdı!

İstanbul Çekmeköy'de bir fırındakileri dövüp taksiyi gasp eden  saldırganlar kameraya yansıdı.

Olay saat 03.00 sıralarında Mehmet Akif Mahallesi Kubilay Caddesi'nde bir fırında meydana geldi. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda silahlı iki kişi fırına gelerek imalathane bölümüne girdi. Şüpheliler, fırın çalışanları İlhan Şit ve Dursun Akçay'ı silahla tehdit edip para ve cep telefonlarını istedi. Çalışanlar bu kişilere direnince fena şekilde darp edildi. Ortalığı dağıtarak fırından çıkan saldırganlar daha sonra aynı caddede bir taksiyi durdurdu.

TAKSİYİ GASP ETTİLER

Soyguncular bu kez de şoför Mehmet Karadereli'den de cep telefonunu istedi. Karadereli'yi de darbeden gaspçılar, taksisini alarak kaçmaya başladı. Taksiye binip kaçarken havaya 2 el ateş eden şüpheliler, aynı caddede bir süre ilerledikten sonra park halindeki bir araca çarparak durdu. Taksiden inen gaspçılar daha sonra aracı bırakarak yaya olarak kaçtılar.

FIRINDA ÇALIŞANLARI DAYAK KAMERADA

Fırına gelerek imalathane bölümüme giren soyguncular direnen 2 çalışanı fena şekilde darp etmesi güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde iki soyguncu fırına giriyor. İmalathane bölümüne giren saldırganlar çalışanı tokatlamaya başlıyor. Saldırganlardan biri arkadaşının kolunu çekerek dışarı çıkarmaya çalışsa da diğer arkadaşı darp etmeye devam ediyor. Saldırganlar daha sonra fırından çıkarak gasp ettikleri taksiye biniyor.Çekmeköy'de bir fırındakileri dövüp taksiyi gasp eden saldırganlar kameraya yansıdı.

.

BİZE ULAŞIN