Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın'ın gizli 'Bitcoin' tesisi nerede?

Çiftlik Bank'ın kayıplara karışan CEO Mehmet Aydın'ın üyelere gönderdiği videoyla, şirketin 2 ay önce kripto para üretim çiftliği de kurduğu ortaya çıktı. Mehmet Aydın, üyelerine gönderdiği özel videoda nerede olduğunu açıklamadığı kripto para tesisini tanıtıyor. Yurtdışına kaçtığı öne sürülen Mehmet Aydın'ın yerini açıklamadığı tesis mağdurlarını arasında içindeki yüksek teknoloji ürünü paraya çevrilebilir cihazlar yüzünden heyecan uyandırdı.

Kısa sürede on binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan Çiftlik Bank'ın sahipleri sırra kadem bastı. Şirketin sahiplerinden Mehmet Aydın'ın bir süre önce üyelere sosyal medya üzerinden gönderdiği videoda kripto para üretim çiftliği de kurdukları görülüyor.


O videoda kripto para çiftliğini tanıtan Aydın, üyelere "Bitcoin batsa bile Çiftlik bank yine hayatına devam eder" diyerek sesleniyor.
Kripto para üretikleri tesisi tanıtan Mehmet Aydın, "Aynı anda bin tane cihaz çalıştığı için çok sıcak hava oluyor. Bu sıcak havayı makinelerin daha iyi performans verebilmesi için dışarı atmamız gerekiyor" diyerek kurdukları sistemi anlatıyor.
Aydın tesisin nerede olduğunu ise açıklamıyor.

İşte Çiftlik Bank gerçeği

11 Çiftlik Bank’a bakanlık el koydu

BİZE ULAŞIN