Çocuğunu bıçaklayan şahıs zannetti, saldırdı...O anlar kamerada

Nevşehir’de baba ve oğlunun bir gence saldırdığı görüntüler güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Edinilen bilgilere göre 12 Ocak tarihinde Berkay S. İsimli genç kimliği tespit edilemeyen bir şahıs tarafından bıçaklandı. Bıçaklama olayı önce polise daha sonra ise adliyeye yansıması sonrasında Berkay S.'nin kimin bıçakladığı bulunamadığı için savcılık, olay hakkında takipsizlik kararı verildi.
23 Ocak Pazartesi günü ise Berkay S. babası Mehmet S. ile birlikte Sarraflar Çarşısında yürürken gördüğü Tolga Ç.'yi, daha önce kendisine saldıran şahsa benzeterek, babasına söyledi. Ardından Baba Mehmet S. ile Berkay S., Tolga Ç.'nin arkasından bağırmaya başladı. O esnada tesadüfen o sokakta bulunan sivil polisler olaya müdahale etmeye çalıştı. Ancak polisler, Berkay S. ile Mehmet S.'nin Tolga Ç.'ye saldırmasına zorla müdahale edebildi. Esnaf da kavgayı ayırmaya çalıştı, ancak Tolga Ç. aldığı darbeler sonrasında yere yığıldı. Polis ekipleri Tolga Ç.'yi olay yerinden uzaklaştırdı.
Olaydan sonra Tolga Ç.'nin babası Emniyet'teki ifadesinde oğlunun herhangi bir bıçaklamaya karışmadığını ifade etti ve Mehmet S. ile Berkay S.'den şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

BİZE ULAŞIN