Eşi tarafından terk edildi köprüden böyle atladı

Adana'da karısı tarafından terk eden bir kişi köprülü kavşağa çıkıp intihar etmek için yaklaşık 5 metreden kendisini boşluğa bıraktı. Hava yastığının üzerine düşen şahıs hastaneye kaldırıldı. Çevredeki vatandaşlar da şahsın atlama anını cep telefonlarıyla görüntüleyip sosyal medyadan canlı olarak yayınladı.

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesi, Çınarlı Mahallesi'nde meydana geldi. Bisikletiyle gelen Hakan Cebe, D-400 karayolunda trafiği kapatarak boğazına kırdığı şişeyi dayayarak intihar girişiminde bulundu. Bunu gören vatandaşlar polisi aradı. Olay yerine polis gelince Hakan Cebe bisiklet ile kaçıp Celal Bayar Köprülü Kavşağına çıktı. Bisikleti park eden Cebe demir parmaklıklara tutunup şişenin kırık parçasını da boğazına dayayıp aşağı sarktı. Yanına gelen polislere Gülay isimli eşini kendisini terk ettiğini onu çok sevdiğini eve dönmemesi halinde intihar edeceğini söyledi.
Polis Cebe'den eşinin numarasını alıp aradı. Ancak Cebe bir türlü ikna olmadı. Daha sonra başka bir polis eşini arayıp telefonu Cebe'nin kulağına tuttu ancak Cebe yine ikna olmayarak eşinin gelmesini istedi.


Hakan Cebe, eşinin kendisini şikayet ettiğini uzaklaştırma kararı aldığını ve sokaklarda yattığını söyledi. Polislerin bir türlü ikna edemediği Cebe, demir korkuluklardan tutunarak aşağı sarktı. Bu arada, itfaiye ekipleri D-400 karayoluna hava yastığı açtı. Trafik polisleri de yolu araç trafiğine kapattı. Polisler demir korkuluklardan sarkan Cebe'nin elinden tuttu ancak Cebe'yi yukarı çekemediler. Kısa süre sonra Cebe yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki köprüden kendini aşağı bıraktı. Cebe, hava yastığının üzerine düşerek yaralanmadan kurtuldu. Bu anlar saniye saniye görüntülendi. Cebe daha sonra ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Meraklı vatandaşlar da Cebe'yi cep telefonu ile görüntüleme yarışına girdi. Bazı vatandaşlar, şahsın atlama anını cep telefonlarıyla görüntüleyip sosyal medyadan canlı olarak yayınladı. Bazı meraklı sürücüler de kaza atlattı.

Hakan Cebe, 30 Haziran 2017 tarihinde de bir inşaata çıkıp intihar etmek istemiş ancak polis kurtarmıştı.

BİZE ULAŞIN