Genç polisin şüpheli ölümü

Erzurum'da nişanlı ve yalnız yaşayan 23 yaşındaki polis memuru Alptuğ B. T., evinde göğsünden beylik tabancasıyla vurulmuş halde ölü bulundu.

Erzurum'un merkez Palandöken ilçesi Yukarı Köşk Mahallesi'nde meydana gelen olayda, sabah saatlerinde tek el silah sesi gelmesi üzerine mahalle sakinleri, 155 imdat polis hattına ihbarda bulundu. Olay yerine sevk edilen polisler, polisin üçüncü kattaki dairesinin kapı zilini çalmasına rağmen kapının açılmaması üzerine, koçbaşı ile kapıyı kırarak içeri girdi. Polisin kanlar içerisindeki cesedinin görülmesi üzerine eve Asayiş Şubesi Cinayet ekipleri ile Olay Yeri İnceleme ekipleri sevk edildi. Cumhuriyet savcısının olay yerinde incelemede bulunmasının ardından otopsi için polis memurunun cesedi otopsi için adlı tıp morguna kaldırıldı.

ANKARA'DAN KÖPEK EĞİTMENİ OLARAK ERZURUM'A TAYİNLE GELDİ
Polis memurunun bir ay önce Ankara KOM'dan köpek eğitmeni olarak Erzurum'a tayinle geldiği ve Asayiş Şubesi Kayıp Şahıslar Büro Amirliği'nde çalıştığı belirtildi. Polis memurunun kısa süre önce nişanlandığı ve sosyal medya hesabında mutluluk anlarını paylaştığı gözlendi.
BİZE ULAŞIN