İtfaiyecilerden muhteşem müzik videosu

Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, İtfaiyenin kuruluşunun 301. yıldönümü ve İtfaiye Haftası nedeniyle kamera karşısına geçerek, klip çekti. Okunan itfaiyeci duası ile birlikte itfaiyeciler “Yangın olur biz yangına gideriz” şarkısın seslendirdi. Klibin çekimleri yaklaşık bir hafta sürdü.

İtfaiyenin kuruluşunun 301. yıldönümüne ve 25Eylül - 1 Ekim İtfaiye Haftasına dikkat çekmek isteyen Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, muhteşem bir klibe imza attı. Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Celil Sipahi'nin okuduğu 'İtfaiyeci duası' ile başlayan klipte, 12 itfaiye personeli tarafından "Yangın olur biz yangına gideriz" şarkısı seslendirildi. Çekimler merkez istasyon ile birlikte Polatlı, Batıkent, Kurtuluş, Siteler ve Dikmen itfaiye istasyonlarında gerçekleştirildi. Klibin seslendirmesi, çekimleri ve montajı tamamen itfaiye imkanlarıyla yapıldı.
Çekimlerin ve montajın bir hafta sürdüğü klipte, yönetmenliğini ise yine itfaiye erlerinden Uğur Cebe tarafından yapıldı.
BİZE ULAŞIN