Kapıyı kırıp evine girdikleri arkadaşlarını ölü buldular

ANTALYA'nın Kemer ilçesinde kendisinden haber alamayan arkadaşlarının kapıyı kırarak evine girdikleri 63 yaşındaki Hasan Turan, ölü bulundu.

ANTALYA'nın Kemer ilçesinde kendisinden haber alamayan arkadaşlarının kapıyı kırarak evine girdikleri 63 yaşındaki Hasan Turan, ölü bulundu.

Kemer'e bağlı Yeni Mahalle Atatürk Caddesi üzerindeki bir otel ve yanındaki arazide bekçilik yapan Hasan Turan'dan bu sabahtan itibaren haber alamayan arkadaşları, tüm aramalarına rağmen cep telefonuna da ulaşamadı. Saat 18.30 sıralarında evine giden arkadaşları önce kapı zilini çaldı ardından da Turan'ın cep telefonunu tekrar aradı. Sesin evden gelmesi üzerine şüphelenen ve kapıyı kırarak içeri giren arkadaşları Hasan Turan'ı hareketsiz yatarken buldu.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU
Arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. 112 ekipleri Hasan Turan?ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay yeri inceleme ekipleri evde çalışma yaparken, savcının incelemesinin ardından Hasan Turan'ın cansız bedeni Kemer Devlet Hastanesi morguna konuldu. Turan'ın cenazesi daha sonra otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu?na gönderildi.

KAPIYI KIRDIK İÇERİ GİRDİK
Polise haber veren Salim Uysal, Kendisini her gün görüyorduk. Bugün gözükmedi, merak ettik, telefon ettik. Cevap vermedi. Bir başka arkadaşımız aradı cevap vermedi. Biz de merak ettik evi yakın olunca 'gidip bakalım' dedik. Geldik, içerinin ışığı yanmıyor. Sadece dışarının ışığı yanıyor. Kapıyı vurduk cevap vermedi. Dışarıdan tekrar aradık, içeriden telefonu çalıyordu. 'Bir şey oldu' dedik. Kapıyı kırdık içeri girdik, baktık yatıyor. Ardından da polisi aradık dedi.

BİZE ULAŞIN