Kocasını odunla öldüren kadın adliyede

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Alacabük köyünde kıskançlık yüzünden eşini öldüren yaşlı kadın ile iki oğlu ve gelini jandarma tarafından adliyeye getirildi.

Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Alacabük Köyü'nde geçtiğimiz Pazar akşamı yaşanan olayda iddiaya göre, 57 yaşındaki Huriye Kısa tartıştığı kocasının kafasına odunla vurarak bayılttıktan sonra odun, çekiç ve demir çubuklarla defalarca vurup öldürdüğü ortaya çıktı.
Jandarmadaki işlemleri tamamlanan şüphelilerden Huriye Kısa, oğulları E.K. ve R.K. ile gelini M.K. Kdz. Ereğli Adliyesi'ne getirildi. Savcılıkta ifadesi alınan Huriye Kısa tutuklanma talebi ile mahkemeye sevk edilirken, iki oğlu ve gelininin savcılıktaki sorgusu devam ediyor.
ÖLMESİ İÇİN 4 SAAT BEKLEMİŞ
Öte yandan jandarma ekipleri cinayetin ayrıntıları da ortaya çıkarmayı başardı. Kocasını odunla kafasına vurup bayıltan Huriye Kısa'nın daha sonra eline geçirdiği çekiç, demir çubuk ve sopayla defalarca vurmaya devam ettiği iddia edildi. Yapılan otopside Muhammet Kısa'nın kafasında, yüzünde ve boynunda kırıklar olduğu öğrenilirken, Huriye Kısa'nın kocasına defalarca vurduktan sonra 4 saat boyunca kimseye haber vermediği ve beklediği öğrenildi.
Şüphelilerin adliyedeki işlemleri devam ediyor.
BİZE ULAŞIN