Kocasıyla tartışan kadın kendini yaktı

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde çıkan aile içi kavgada cinnet getiren kadın, üzerine benzin dökerek kendisini yaktı. Eşi tarafından son anda kurtarılan kadınla beraber 9 ve 11 yaşındaki iki çocuğu da yaralandı.

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Yenişehir mahallesi Yeşil sokak adresinde bulunan 3 katlı bir binanın zemin katında ikamet eden E.Ç. ile G.Ç. çifti henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı kavga etmeye başladı. İddiaya göre çıkan kavgada cinnet geçiren G.Ç. isimli kadın, evde bulunan benzini üzerine döktükten sonra kendisini ateşe verdi. Bir anda alev topuna dönen kadını eşi hemen banyoya götürerek alevleri güçlükle söndürdü.
Bu esnada evde bulunan G.Ç. ve E.Ç.'nin çocukları E.Ç. (11) ile S.Ç. (9) de çeşitli yerlerinden yanarak yaralandı. Evden gelen sesleri ve çığlıkları duyan komşuların haber vermesi üzerine, olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınan E.Ç. ile S.Ç., Umuttepe Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, ağır yaralı olan anneleri ise Derince Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.
BİZE ULAŞIN