Kontrolsüz sürücünün tehlikeli yolculuğu kamerada

Konya’da aşırı hız yaparak defalarca araçlar arasından makas atan tır sürücüsü, kırmızı ışık ihlali de yaparak hem kendi canını hem de diğer sürücülerin canını hiçe saydı.

Edinen bilgiye göre, Selçuklu ilçesi Çevre Yolu Caddesi'nde aşırı hız yaparak bir fabrikaya malzeme taşıyan sürücüsü belirlenemeyen tırın, araçların arasında makas atarak gitmesi tehlike oluşturdu. Kırmızı ışıklarda da beklemeyerek geçen tır sürücüsü hem kendi canını hem de diğer sürücülerin hayatını hiçe saydı. Yolculuğu boyunca uzun süre frene dahi basmayan tır sürücünün aracının arka plakasının olmaması da dikkat çekti. Kendi canını ve diğer sürücülerin de hayatını tehlikeye atan sürücünün bu tehlikeli yolculuğu bir amatör kamera tarafından saniye saniye görüntülendi.
Görüntülerde, aşırı yüklü ve hızlı olan tır hiç gaz kesmeden cadde üzerinde ilerliyor. Şehir içinde hız yapmasının yanında tır sürücüsünün 2 kez kırmızı ışık ihlali yaptığı görülüyor. Tehlikeli yolculuk tırın gittiği fabrikaya ulaşması ile sona eriyor.
BİZE ULAŞIN