Motosiklet sürücüsü faciadan kıl payı kurtuldu

Kastamonu-İhsangazi karayolunda bir gencin motosikletiyle yaptığı kaza saniye saniye kask kamerasına yansıdı. Genç, diğer motosiklet kullanıcılarını uyarmak için kaza anını sosyal medyada paylaştı.

Kastamonu-İhsangazi karayolunda 75 kilometre hızla seyir halindeki motosikletli şahıs, virajı alamayarak motosikletinin hakimiyetini kaybetti. Motosiklet devrilerek yol kenarındaki demir bariyerlere çarparken, genç sürücü bir süre sürüklendi. Acılar içinde yerde kalan gencin yardımını arkasından gelen motosikletle arkadaşı yetişti. Bir süre sonra yerden kalkan gencin sektiği görüldü. Motosikletli gencin yaptığı kaza anı ise, arkasından gelen arkadaşı tarafından anbean kask kamerasına yansıdı.


Ders olsun diye sosyal medyada paylaştı
Motosikletli genç, direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarpma anlarının bulunduğu görüntüleri, diğer motosiklet sürücülerine ders olması için sosyal medyadan paylaştı. Videonun sonunda ise "Viraj tekniklerini doğru uygulayın arkadaşlar, sonuç daha da kötü olabilir. Videoyu dikkatle izleyin, hataları görürsünüz ve bu hataları yapmamaya çalışın. Gaz ayarı, fren görüş açısı ve nereye bakarsanız oraya da gidersiniz" yazısını paylaştı.

BİZE ULAŞIN