O komşunun ateş açma görüntüleri ortaya çıktı!

Muğla'nın Marmaris İlçesi Bozburun Mahallesi'nde yaşayan, sunduğu programlarla tanınan Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana'nın köpeklerini öldürmekle suçlanan komşunun, av tüfeğiyle ateş açma görüntüleri ortaya çıktı.

Ünlü sunucu Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana'nın 'Cango' ve 'Pamuk' adlı köpekleri, iddiaya göre, komşusu tarafından zehirlenerek öldürüldü. Tanem Sivar, Instagram hesabından "Canımız gerçekten çok yanıyor, içimiz acıyor" paylaşımıyla üzüntüsünü duyurdu. Sosyal medyada yankı bulunan olay, yazılı ve görsel basında da yer aldı.


Olayın ardından yeni bir gelişme yaşandı. Çift, köpeklerini öldürdüğünü iddia ettiği komşularının kendilerine de tüfekle saldırdığını söyledi. Çift o iddiasını görüntüyle belgeledi. Öfkeli komşunun, evin içinden aldığı av tüfeğiyle ateş açtığı görüntüler ortaya çıktı. Olayın geçen pazar günü yaşandığı öğrenildi.
Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana, olayın ardından jandarmaya giderek komşularından şikayetçi olmuştu. Gözaltına alınan komşu, jandarmadaki ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

BİZE ULAŞIN