Öğretmene okul önünde vinçli evlenme teklifi

Denizli'de bir kişi vince astığı pankartla öğretmen olan kız arkadaşına evlenme teklifinde bulundu.

Merkezefendi İlçesi İlbade Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu'nda Türkçe öğretmeni olan 36 yaşındaki Sümra Çelik'e, doğum gününde 38 yaşındaki mobilyacı Fikret Karol, kiraladığı vinç astığı dev pankart ile sürpriz evlenme teklifinde bulundu. Karol, arkadaşlarının yardımıyla okulun önüne kurduğu dev vince, "İyi ki doğdun, gülüşünde kaybolduğum, benimle bir ömür boyu yaşlanır mısın?" pankart astı. Vincin yanına ses sisteminin hazırlayan Karol, Sümra Çelik için cebindeki alyansı çıkarak, ona evlenme teklifinde bulundu. Herkesin meraklı bakışları arasında teklife 'evet' diyen Çelik'e, büyük bir alkış yapıldı.


Çelik'in öğretmen arkadaşları ve öğrenci velileri, o anları cep telefonlarına kaydetti
Mutlu olduğunu belirten Fikret Karol, "Çok mutluyum inşallah sonuna kadar mutlu oluruz" dedi. Şok yaşadığını belirten Sümra Çelik "Yemeğe gideceğimizi sanıyordum, şok oldum. Kalabalık bir yemek oldu sanki. Çok mutluyum, teşekkür ederim" dedi.


"Yarın gayet ciddi bir şekilde ders işleyeceğiz"
Çok şaşırdığını ve mutlu olduğunu dile getiren Sümra Çelik, öğrencilerine seslenerek, "Yarın derste bu konu hakkında hiç bir şey duymak istemiyorum. Gayet ciddi bir şekilde derslere devam ediyoruz" uyarısında bulundu.


Mutlu çift daha sonra ise hazırlanan ses sistemi ile pankartın altında oyun oynadı.

BİZE ULAŞIN