Ölümden koşarak kurtuldu

Adana’da yaşanan ilginç kaza görüntüleri, MOBESE kameralarına yansıdı.

Dikkatsizlik ve hız kurallarının ihlali sonucu meydana gelen kaza anları MOBESE kameraları tarafından kaydedildi. Kazalarda yaşlı bir kadının ölümden koşarak kıl payı kurtulması dikkat çekti.


Ölümden koşarak kurtuldu
Meydana gelen kazaların en dikkat çekici olanı ise Abidinpaşa Caddesinde kırmızı ışıkta bekleyen bir belediye otobüsü yeşil ışığın yanmasıyla birlikte aracı hareket ettiriyor. O saniyelerde karşıdan karşıya geçmeye çalışan yaya otobüsün önünde kalıyor. Şoförün görüş açısı dışında kalan yaya otobüsün altında kalmaktan koşarak kurtuluyor.


Otomobil ile motosikletli çarpıştı
Kameralara yansıyan başka bir kazada, motosiklet ile bir otomobilin çarpıştığı görülüyor. Dağlıoğlu Mahallesi'nde bir otomobil süratle ilerlerken karşıdan karşıya geçmeye çalışan motosiklet ile çarpışıyor. Motosiklet metrelerce ileri sürüklenirken sürücüsü yola savruluyor.
Frene erken basması zincirleme kazayı önledi
Başka bir görüntüde ise bir iş makinesi taşıyan çekici, yolun sağ tarafında park halindeki otobüse çarpıyor. Buruk Mezarlığı civarında gerçekleşen kazada otobüs ve çekici birkaç metre ilerleyerek dururken çekicinin frene erken basması otobüsün önünde park halindeki araçlara çarpıp zincirleme kaza olmasını önlüyor.

BİZE ULAŞIN