Şişli’de güzellik merkezine giren adam...

İstanbul Şişli’de bir güzellik merkezine gelen iyi görünümlü genç hırsızın yaklaşık 30 saniye içerisinde masanın üzerinde duran cep telefonunu çalması güvenlik kameralarına yansıdı.

Şişli'deki hırsızlık olayı, geçtiğimiz 29 Ekim Pazar günü saat 23.00 sıralarında Şişli'de yaşandı. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde kimsenin olmamasını fırsat bilen hırsız güzellik merkezine girdi. Bir süre içeride gezinen hırsız önce kasaya ardından da etraftaki masalara baktı. Bir yandan da etrafı gözetleyen hırsız, masada duran cep telefonunu cebine atarak kayıplara karıştı. Hırsızın iyi görünümlü olması ve rahat hareketler sergilemesi ise dikkat çekti. Yaklaşık 30 saniye süren hırsızlık güvenlik kameralarına yansıdı.

Rahat tavırlarla girdi, 30 saniyede cep telefonunu çaldı
Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, rahat tavırlarıyla dikkat çeken hırsız elleri cebinde içeriye giriyor. Kasaya yönelen hırsız burada çalacak bir şey bulamayınca tekrar içeriye dönüyor. İçeride bir süre dolaşan hırsız, masanın üzerinde duran cep telefonunu cebine arıyor. Hırsız ardından dışarıya çıkarak uzaklaşıyor.

BİZE ULAŞIN